Naktiniai trumpomis rankovėmis

Naktiniai trumpomis rankovėmis

Ar senai ieškote kokybiškų naktinukų sau ar artimiesiems? Mes galime drąsiai atsakyti, kad radote čia tą parduotuvę, kurios ieškote. Visų naktinių siūlės tvirtos, siūlėms naudojami tik antialergiški siūlai, produktams naudojami tik kokybiški, natūralūs dažai, kuriuose nėra pavojingų elementų jūsų sveikatai, yra antialergiški. Naktinukus čia rasite iš:

Medvilnės audinio, kurie maloniai liečiasi prie kūno, labai lengvūs, pralaidūs orui. Apsivilkusi vakare šį miego rūbą, jausitės patogiai, lengvai. O ryte , kol dar nespėjot pasikeisti miego rūbų staiga užeitų kas nors į namus kokia kaimynė ar draugė, jums ilgai reikėtų įtikinėti, kad tai ne suknelė o naktinukai. Šį rūbelį rinkitės savo dydžio, kad nebūtų per maži. Medvilniniai naktiniai turi nešiotis laisvai neaptemptai

Viskozės arba bambuko audinio naktinukai nuostabiai slysta, ypač gražiai krenta, maloniai vėsiai liečiasi prie kūno, elegantiški. Vasarą, kai už lango labai karšta, šis miego rūbas suteikia vėsumo jausmą. visi naktinukai trumpom rankovėm pagaminti iš bambuko ar viskozės yra antibakteriniai, ypač gerai sugeria drėgmę.   


Rodyti:
Rūšiuoti pagal: