KOMPLEKTAI NĖŠČIOMS MAITINANČIOMS

KOMPLEKTAI NĖŠČIOMS MAITINANČIOMS

Nėštumo laikotarpis, tai ypatingas stebuklo laukimas. Jis pakeis visos šeimos gyvenimą, abipusį bendravimą, ir daug dar ką. Per savo nėštumo laikotarpį nėščia moteris patiria daug fizinių ir psichinių emocijų. Labai svarbu nėštumo laikotarpiu rūpintis savimi. Jei nėščiosios savijauta gera, mažylis taip pat jausis gerai. Kad ir jau gimdžiusios mamytės gali pasakyti, koks neramus miegas būna besilaukiančiai ir maitinančiai mamytei. Dažnai būna, kad sunkiai užmiega, o atrodo, kad ką tik užmigai. o tik užmigai ir vėl į tualetą keltis ir pasižiūri į laikrodį, o dar tik vieną valandą temiegojusi. Ir vėl vartais nuo šono ant šono, neatrandi ant kokio šono užmigti.

Vienas iš būdų kaip pagerinti nėščios ar maitinančios mamos miegą yra gerai pasirinktas miego rūbas, Miego drabužis turi būti ne vien gražus, jis turi nespausti, leisti laisvai judėti. Naktinukai turi prisitaikyti prie besikeičiančių kūno linijų. Sutaupysite pinigėlių, įsigydama rūbą ir nėštumo ir maitinimo laikotarpiui. Ypatingai pigus variantas būtų ir naktiniai ir chalatas viename komplekte., nes perkant kelis daiktus kaina visada bus mažesnė už vieną,  nei perkant vieną daiktą. Rinkitės jums patinkančias spalvas-ramias pastelines, ar ryškias linksmas spalvas. Išsirinkus sau tinkamą dydį ir mėgstamą spalvą, būsite graži ne tik sau, būsite patraukli ir aplinkiniams.

Komplektai maitinančioms mamoms, tai chalatai ir naktinukai, suteikiantys kuo geresnį komfortą maitinančioms mamoms. Visi naktiniai puikiai tiks kūdikio žindymui, nes viršutinė dalis pritaikyta patogiam ir greitam priėjimui prie krūtinės.

Naktiniai leidžia odai kvėpuoti, gerai sugeria drėgmę, antialergiški, nedirgina odos, lengvi ir patogūs. Galėsite mėgautis ypatingu patogumu, judesių laisve, o audinys minkštai priglus prie jūsų krūtinės ir nedirgins jos, nes pagamintas iš natūralios medvilnės.

Chalatas susiaučiamas, gražiai apgaubs jūsų kūną, jis pravers dar ilgą laikotarpį, galėdama jį derinti ir su kitais, nebūtinai jau skirtais maitinančioms mamoms,  naktiniais.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Komplektas Brave

Sudėtis: Medvilnė 100%
25.00€
Be PVM: 20.66€

Komplektas Razie

Sudėtis: Medvilnė 100%
23.00€
Be PVM: 19.01€

Komplektas Razie

Sudėtis: Medvilnė 100%
23.00€
Be PVM: 19.01€

Komplektas Razie

Sudėtis: Medvilnė 100%
23.00€
Be PVM: 19.01€

Komplektas Razie

Sudėtis: Medvilnė 100%
23.00€
Be PVM: 19.01€