Chalatai & Komplektai

Chalatai & Komplektai

Chalatai, tai rūbas, kurį galima rasti kiekvieno namuose. Jo istorija prasideda dar nuo senosios Kinijos laikų. Atkeliavę pirkliai iš europos labai stebėjosi, kad yra toks namų rūbas, su kuriuo galima vaikščioti ryte, vakare, lengvai nusimeta ar lengva jį apsirengti. Marco Polo  ar į jį panašūs pirkliai pargabendavo chalatus iš natūralaus šilkverpio šilko, bet didelių emocijų jie nesukėlė. Tais laikais moterys dėvėjo korsetus ir apie jokius ten chalatus net galvoti bijojo. Tad juos naudojo daugiausiai vyrai, kol vienai kilmingai damai atsibodo su savo trim tarnais raišioti savo ištaiginga korsetą. Jai tą diena labai skaudėjo galvą, nes buvo svečiuose vakarėlyje pas hercogienę. Per tą galvos skausmą ji negalėjo jokiais būdais nustovėti vertikalioje padėtyje, nors ir prilaikė trys tarnai, kol napasibeldė į duris, palikęs savo nelabai žavingą hercogienę pats hercogas. Buvo jau 10 ryto, jis tik norėjo paklausti kodėl ši neatėjo pusryčių, Tarnaitė greitai sugalvojo išeitį. JI atnešė savo draugo, kuris dirbo vėžiku poniai ir buvo labai žemo ūgio, net labai žemo,chalatą iš gretimo kambario ir užmetė ant gležnų petukų. Prašom užeiti. Hercogas išvydęs damą su vyrišku chalatu prisidengė ranka akis, bet jam buvo smalsu, labai smalsu. o chalatas tai trumpas, net labai trumpas, o dama dar šiek tiek apsvaigusi. Nuo tos dienos hercogas liepė savo geriausiems siūvėjams pasiūti trumpų chalatų savo hercogienei , kad kiekvieną rytą ji išėjusi iš savo miegamojo užėjusi į jo miegamąjį būtinai  dėvėtų trumpą chalatą. Hercogas buvo dėkingas dražupolei damai, nes susilaukė taip ilgai laukto vaikelio.

Chalatai tapo seksalumo įvaizdžiu. Jie buvo skirti ir laisvalaikiui ir poilsiui namuose ar svečiuose........

Kuo daugiau nėriniuoti ar išsiuvinėti chalatai, tuo žmogus buvo turtingesnis, bet šis drabužis patiko visiems sluoksniams. 

Šiais laikais chalatas, tai rūbas, kuris pravers visur- namuose ramiai ir gerai savijautai, po pirties, ar išėjus iš dušo ar vonios kambario. Patogiai įsisiautę ant sofos su puodeliu karštos arbatos galite mėgautis žiūrėdami mėgstamas laidas ar skaityti mėgstamą knygą.. 

Parėję iš darbo ar iš sporto klubo ir po lengvo dušo norite užsimesti ką nors lengvo- štai jums frotinis natūralios medvilnės chalatas. Norite praleisti vakarą dar šiltesniame rūbe, užsimeskite šiltesnį angorinį ar bambuko pluošto chalatą. Pasirinkus sau tinkamą dydį, atrodysi patrauklus ne tik sau, bet ir visiems savo šeimos nariams. Vyrams nešiojant stilingą chalatą namuose suteikia jaukumo, išskirtinio žavesio, seksualaus  vyro įspūdį. Atėjus šiltiems orams, apsigobus ploną chalatą, jus apims šiltas jausmas, kai švelnus medvilninis audinys priglunda prie jūsų odos. Mes siūlome ypatingai minkštus bambukinius chalatus, kurių net nenorėsite nusivilkti eidami miegoti į lovą. Išrankiems vyrams ar moterims siūlome chalatų įvairovę t.y. ir frotiniai, kurių audinys yra toks pat kaip rankšluosčių, ir angoriniai-bamboo, ypatingai šilti šaltos žiemos vakarams ar atsikėlus anksti ryte, tik išlipus iš lovos ir parsinešti karštos kavos, susisiautus į savo mėgstamą chalatą. Jei ilgai sau suksite galvą su klausimu- ką padovanoti savo vyrui, žmonai, mamai, tėčiui, sesei, broliui, vaikams ar anūkams, apsistokite ties mintimi apie chalatą: juk pirmiausia visi perka viršutinius rūbus, kuriuos kasdien nešioja ar išeiginius, kuriems ilgai taupo, o pasirūpinti savo poilsiu dažnai visai nesusimąsto. Kiekvienas pasakys- svarbu batai, striukė, suknelė, o visa kita nesvarbu, kitą kartą. Tas kitas kartas taip ir neateina. Tai pinigėlių nėra, tai laiko, tai atostogos prasidėjo. O jei žmogutis gaus dovanų chalatą, jis visada tau bus dėkingas, nes tokią prekę pačiam išsirinkti ir dar šiais gausos laikais yra ypač sunku. Nuėjus pačiam į parduotuvę išsirenkame patį gražiausią, patį kokybiškiausią chalatą ir aišku patį brangiausią. Ir vėl pasidaro  gaila pinigėlių. Ir vėl neperkame. Pareiname namo su mintimi, kad gal kas padovanos kalėdų proga, gal gausiu dovanų chalatą mamos ar tėčio dienos proga, o gal kai ateis gimtadienis O koks būtų pavyzdžiui džiaugsmas, jei esi tėtis ir ateina tavo sūnus ar dukra nešini didele dovana tėvo dienos proga. Tu ją išpakuoji ir o džiaugsme- tavo išsvajotas chalatas ir dar mėgstamos spalvos. Ilgai nešiosi tą chalatą, prisimindamas kas jį padovanojo ir kokia proga. Juk gavai dovanų ne tik chalatą, gavai daugybę ramių, šiltų, jaukių, malonių dienų ir vakarų namuose ant sofos ar fotelio. Moterys lengvai sau ras tinkamą chalatą: su ornamentais, su gėlėmis, visai be raštų, žakardinį, su nėriniais. Siūlome 

Medvilninius- tai lyg medvilniniai rankšluosčiai- puikiai sugeria vandenį ir jį išgarina. Tinka ilgais žiemos vakarais, rudenį, pavasarį ar vasarą, po maudymosi, po pirties. Kad ir žiemą kol nueini pirtelėje iki kubilo ar iš jo. O susisupus į savo vaikų dovanotą chalatą po dušo ar nemalonu pasikalbėti skype su jais ir anūkais iš Londono. Dėvimi SPA centruose arba viešbučiuose, ta prasme ne tik namuose. 

Bambukiniai chalatai tai ypatingo ultra švelnumo, minkštumo rūbas po vonios procedūrų, kuris labai gerai sugeria drėgmę. Šis audinys yra antibakterinis, todėl dėvėdami jį jausitės gaiviai. Absorbuoja drėgmę dvigubai daugiau nei medvilniniai. Kadangi yra antibakteriniai, niekada nebus prakaito kvapo, nors ir neskalbsite. Pagaminti iš kilpinio audinio, kuris gali būti dvipusis ar vienpusis.

Medvilniniai ploni ne frotiniai chalatai jaukūs vaikščioti namuose. Pagaminti iš natūralios medvilnės ar bambuko pluošto atrodo nuostabiai, lengvai slysta, gražiai krenta, maloniai liečiasi prie kūno, suteikia vėsumo jausmą. Ploni medvilniniai chalatai ar komplektai skirti tiems, kurie mėgsta eleganciją, seksualumą.

Chalatai iš dirbtinio šilko ar poliesterio tai malonus, primenantis natūralų šilką audinys. Vasarą maloniai vėsinantis ir suteikiantis gaivumo Nešiojasi ir skalbiasi jie puikiai, nereikalauja nuolatinės priežiūros, lengva išdžiovinti. Patogus pasiimti į kelionę atostogoms, nes neužima daug vietos, o ir sveria visai nedaug. Šiais laikais, kai už kiekvieną gramą reikia mokėti pinigėlius, chalatai iš poliesterio nepamainomas daiktas jūsų kelionei. Chalatai su nėrinukais suteikia prabangos ir seksualumo įspūdį. Labai tinka romantiškam vakarui, įsimylėjusioms poroms ar pirmai nakčiai.

Angoriniai chalatai- labai gerai išlaiko šilumą, juose nesiveisia erkutės ar bakterijos. Angorinė vilna specialiai suverpta chalatams, tad ji labai puri, švelni, nesikandžioja.

Veliūriniai chalatai gaminami iš medvilnės. Audinys yra su trumpais minkštais pūkeliais, priklausomai nuo dizaino, gali būti vidinėje ar išorinėje pusėje Šis audinys yra labai malonus palietus, jaukus, prabangus. Chalatai iš veliūrinio audinio gali būti ilgi, trumpi, su gobtuvu, ar be jo.

Vafliniai chalatai- tai toks audinys, kuris primena traškų vaflių paviršių. Būna pagamintas iš natūralios medvilnės, sugeria drėgmę, labai lengvas. 

Chalatas, tai rūbas, kurį galima atrasti kiekvieno namuosePatikslinkite paiešką