Chalatai & Komplektai

Chalatai & Komplektai

Siūlome

Medvilninius- tai lyg medvilniniai rankšluosčiai- puikiai sugeria vandenį ir jį išgarina. Tinka ilgais žiemos vakarais, rudenį, pavasarį ar vasarą, po maudymosi, po pirties. Kad ir žiemą kol nueini pirtelėje iki kubilo ar iš jo. O susisupus į savo vaikų dovanotą chalatą po dušo ar nemalonu pasikalbėti skype su jais ir anūkais iš Londono. Dėvimi SPA centruose arba viešbučiuose, ta prasme ne tik namuose. 

Bambukiniai chalatai tai ypatingo ultra švelnumo, minkštumo rūbas po vonios procedūrų, kuris labai gerai sugeria drėgmę. Šis audinys yra antibakterinis, todėl dėvėdami jį jausitės gaiviai. Absorbuoja drėgmę dvigubai daugiau nei medvilniniai. Kadangi yra antibakteriniai, niekada nebus prakaito kvapo, nors ir neskalbsite. Pagaminti iš kilpinio audinio, kuris gali būti dvipusis ar vienpusis.

Medvilniniai ploni ne frotiniai chalatai jaukūs vaikščioti namuose. Pagaminti iš natūralios medvilnės ar bambuko pluošto atrodo nuostabiai, lengvai slysta, gražiai krenta, maloniai liečiasi prie kūno, suteikia vėsumo jausmą. Ploni medvilniniai chalatai ar komplektai skirti tiems, kurie mėgsta eleganciją, seksualumą.

Chalatai iš dirbtinio šilko ar poliesterio tai malonus, primenantis natūralų šilką audinys. Vasarą maloniai vėsinantis ir suteikiantis gaivumo Nešiojasi ir skalbiasi jie puikiai, nereikalauja nuolatinės priežiūros, lengva išdžiovinti. Patogus pasiimti į kelionę atostogoms, nes neužima daug vietos, o ir sveria visai nedaug. Šiais laikais, kai už kiekvieną gramą reikia mokėti pinigėlius, chalatai iš poliesterio nepamainomas daiktas jūsų kelionei. Chalatai su nėrinukais suteikia prabangos ir seksualumo įspūdį. Labai tinka romantiškam vakarui, įsimylėjusioms poroms ar pirmai nakčiai.

Angoriniai chalatai- labai gerai išlaiko šilumą, juose nesiveisia erkutės ar bakterijos. Angorinė vilna specialiai suverpta chalatams, tad ji labai puri, švelni, nesikandžioja.

Veliūriniai chalatai gaminami iš medvilnės. Audinys yra su trumpais minkštais pūkeliais, priklausomai nuo dizaino, gali būti vidinėje ar išorinėje pusėje Šis audinys yra labai malonus palietus, jaukus, prabangus. Chalatai iš veliūrinio audinio gali būti ilgi, trumpi, su gobtuvu, ar be jo.

Vafliniai chalatai- tai toks audinys, kuris primena traškų vaflių paviršių. Būna pagamintas iš natūralios medvilnės, sugeria drėgmę, labai lengvas.