Apie Mus

Domininko Švambario individuali veikla su pažyma Nr 882160

PVM mokėtojo kodas LT100013819319

Vilniaus 206, Šiauliai, Lithuania

Stengiamės, kad mūsų prekės būtų kuo pigesnės ir nenusileistų garsių gamintojų prekių kokybei, todėl įkūrėme parduotuvę Baltijos šalių centre, kur sandėliavimo ir transportavimo išlaidos žymiai pigesnės ir galime pasiūlyti ypatingai žemas kainas ir greitą pristatymą

Siunčiame į Latviją, Lietuvą, Estiją :  Venipak paštomatus 3,00 €,  LP express paštomatus 3,00 €,  Omniva paštomatus 3,00 €, , Lietuvos paštą 5,00 €, Kurjeris į namus 6,00 €. Siuntos į užsienį ES valstybes 11.00 € 

Vienoje siuntoje prekių kiekis ir svoris neribojamas. Galite pirkti kiek panorėję, už atsiuntimą mokėsite kaip už vieną siuntą.

Už prekes galite susimokėti bankiniu pavedimu, internetine bankininkyste, bankine kortele

Taip pat susimokėti galėsite užsakymą atsiimant:

Venipak ir Omniva  paštomatuose ar atvykus kurjeriui (taikomas išperkamasis mokestis 2,00 €)

Atsiskaityti už prekes dalimis:

 Išsirinkite prekes bent už 50 Eur ir atsirandate Paysera Checkout apmokėjimų lange. Pasirenkate apmokėjimą su Moki 3. Būsite nukreipiami į „AS Inbank filialo" interneto savitarną. Joje sudarote vartojimo kredito sutartį. 

Jūsų mokėjimą saugiai apdoros mūsų mokėjimų partneris Paysera.

Paysera leis jums pasirinkti pageidaujamą mokėjimo būdą – mokėjimą kortele, per internetinę bankininkystę ar pan. Jei turite Paysera sąskaitą, pasirinkite ją kaip atsiskaitymo būdą ir atgaukite iki 1 procento už savo pirkinius.