Pižamos nėščioms ir maitinančioms

Pižamos nėščioms ir maitinančioms

Šiuolaikinės būsimos mamos yra reiklios rūbams, skirtiems nėščioms ir maitinančioms. Rinkitės rūbus tik iš natūralių audinių. Drabužis nėščiai ir maitinančiai mamai turi būti:

     Kokybiško audinio. Čia rasite pižamas pagamintas iš minkštos natūralios medvilnės, kuri yra antialergiška, pralaidi orui. Pats tinkamiausias audinys šiam laikotarpiui yra medvilnė arba viskozė. Venkite audinių iš kašmyro ar kitų rūšių vilnos, nes jie gali būti alergiški

    Patogus kirpimas. Kiekvienas rūbas nėščioms ir maitinančioms turi būti laisvas, kad moteris galėtų laisvai judėti, atrodytų gražiai, estetiškai, pavyzdžiui patogus figūrinis apykaklės iškirpimas, nėriniai, padaryti iškirpimai šonuose, kad galėtumėte greitai ir patogiai prieiti prie krūties, užsegimai priekyje, dekoruoti gražiom,, figūrinėm   sagom.

Pižamos nėščioms ir maitinančioms mamoms turi būti nei per ilgos, nei per trumpos. Kelnės turi būti truputį žemiau kelių. Jei bus per trumpos galima peršalti, o jei per ilgos, gali susisukti ir jausitės labai nepatogiai. Dažniausiai tokie rūbai būna švelnių, pastelinių spalvų, su kuo mažesniu kiekiu ryškių piešinių ar raštų.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal: