Pižamos berniukams

Pižamos berniukams
Pižamos berniukams


Kad vaikai gerai miegotų, reikia, kad jų miego rūbeliai atitiktų paskirtį-būtent miego, turi būti švelnūs, minkšti, antialergiški. Mes bendradarbiaujame su garsia vaikiškų miego rūbų gamintoja NICOLETTA, kuri rūpinasi vaikiškų pižamų berniukams ir mergaitėms kokybe.

Todėl šios kompanijos gaminių kokybę mes garantuojame, o be to pirkdami NICOLETTA pižamas berniukams jūs sutaupysite ir pinigėlius, nes mes tiesiogiai gauname jų produkciją be tarpininkų.

Pižamos berniukams- tai viršuje palaidinė su trumpomis rankovėmis arba ilgomis rankovėmis, apačioje kelnės, kurios gali būti ilgos kelnės, bridžai (pusilgės), arba šortai.

Visi miego rūbeliai tiek berniukams tiek mergaitėms pasiūti iš natūralios  medvilnės audinių. Tokie gaminiai malonūs liesti, praktiški nešiojimui, nesiglamžo, pralaidūs orui.  Miegodamas su tokia pižama, berniukas ne tik gerai miegos,  bet puikiai pailsės ir rytojaus ryte bus žvalus, su gera nuotaika.

O mamytėms nereikės rūpintis kaip jas prižiūrėti, nes pižamytės lengvai skalbiasi, atlaiko didelį kiekį skalbimų, nenusiplauna spalvos.  Piešiniai ir spalvytės parinktos specialiai berniukams.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal: