Naktiniai dideli dydžiai

Naktiniai dideli dydžiai

Naktinukus čia rasite iš:

        Medvilnės audinio, kurie maloniai liečiasi prie kūno, labai lengvūs, pralaidūs orui. Apsivilkusi vakare šį miego rūbą, jausitės patogiai, lengvai. O ryte , kol dar nespėjot pasikeisti miego rūbų staiga užeitų kas nors į namus kokia kaimynė ar draugė, jums ilgai reikėtų įtikinėti, kad tai ne suknelė o naktinukai. Šį rūbelį rinkitės savo dydžio, kad nebūtų per maži. Medvilniniai naktiniai turi nešiotis laisvai, neaptemptai.

       Viskozės arba bambuko audinio didelių dydžių naktinukai nuostabiai slysta, ypač gražiai krenta, maloniai vėsiai liečiasi prie kūno, elegantiški. Vasarą,  kai už lango labai karšta, šis miego rūbas suteikia vėsumo jausmą. visi dideli naktiniai pagaminti iš bambuko ar viskozės yra antibakteriniai, ypač gerai sugeria drėgmę.

      Atlasiniai arba naktiniai iš poliesterio- tai malonus, primenantis natūralų šilką rūbas. Vasarą  maloniai gaivinantys, nešiojasi puikiai, nereikalinga nuolatinė priežiūra, lengva išplauti ir išdžiovinti. Šis miego rūbas labai tinka pasiimti į kelionę, nes neužima lagamine daug vietos, sveria nedaug. Nėriniuoti naktinukai suteikia prabangos, seksualumo , tinka romantiškam vakarui, įsimylėjėlių porelėms ar vestuvinei nakčiai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal: